Menu Zamknij

O nas

ksiegowosc o mnie

Jako księgowa od ponad dekady przeprowadzam małe i średnie przedsiębiorstwa przez zawiłości prawno-gospodarcze, podatkowe i kadrowe. Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego im. Karola Adamieckiego w Katowicach. Rachunkowość to nie tylko mój sposób na życie – to moja pasja! Z zapałem śledzę nowości w prawie podatkowym, reaguję na dynamikę systemu gospodarczego oraz dostosowuję działania moich klientów do zmieniających się przepisów.

W mojej pracy stawiam przede wszystkim na zaangażowanie i profesjonalną obsługę klienta. Zdaję sobie sprawę, jak trudno początkującemu przedsiębiorcy obracać się w świecie przepisów systemu podatkowego, dlatego służę pomocą na każdym etapie prowadzenia działalności. Przywiązuję dużą wagę do jakości świadczonych usług, bo moim priorytetem jest sprawne działanie Twojej firmy.

Oferuję kompleksowe usługi rachunkowo-podatkowe i kadrowo-płacowe, jak również podejmuję się pojedynczych spraw, które mogą sprawić Ci trudności:

+ pomagam w rejestracji działalności w CEIDG-1;
+ towarzyszę podczas rejestracji spółek w KRS poprzez portal S24;
+ reprezentuję klientów w Urzędzie Skarbowym oraz w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych;
+ prowadzę uproszczone formy działalności: księgę przychodów i rozchodów, ryczałt, kartę podatkową;
+ obsługuję księgi handlowe;
+ administruję kadry i płace.

Jako mobilna księgowa jestem do Twojej dyspozycji zarówno w biurze, jak i zdalnie – możemy się kontaktować za pomocą platformy, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. Odległość Twojej firmy od mojego gabinetu nie ma więc znaczenia!

dołącz do mnie na Facebooku